NS.1.30.4.23 Kin 170 - Biały Magnetyczny Pies - FALA 14 - Fala OC – Fala PSA – KIN 170-182

NS.1.30.4.23 Kin 170 

FALA 14 - Fala OC – Fala PSA – KIN 170-182 (09/10/17-21/10/17)  – Siła Uczuć - TERAZ jest najlepszy CZAS, aby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

Fala Psa wnosi do życia mądrość głosu serca i pomaga uwolnić się od obcych programów. DZIESIĄTY dzień pokazuje, jak przekształcić swoja świadomość i uporządkować świat myśli. DWUNASTY dzień objawia, jak ważne jest w życiu zaufanie, otwartość i wiara we własne siły. TRZYNASTY dzień informuje, że z pomocą siły ducha pokonasz poczucie osamotnienia i swoje bezpodstawne lęki. Powyższy program wyznacza ramy przeznaczenia osób urodzonych w Fali Psa albo ramy programu roku, jeżeli kin roku osobistego należy do Fali Psa.
Mając wgląd w struktury i związki trzynastu dni fali, natychmiast ustalisz, z jakich płaszczyzn Bytu przychodzą do ciebie informacje. Twoje osobiste spostrzeżenia, odczucia oraz to wszystko, co całkiem “przypadkowo” pojawi się na drodze w ciągu 13 dni, będzie powiązane z twoim osobistym wzorcem przeznaczenia. Twój indywidualny wątek wpleciony jest w ogólny program CZASU i jeżeli kalendarz wyświetli kod twojej tożsamości, twój wątek znajdzie dogodne punkty zaczepienia, aby połączyć ze sobą wszystkie końce. Jednym z takich końców jesteś ty i twoje obecne życie. Na innych końcach znajduje się dorobek twoich poprzednich inkarnacji. Jest to twój wzór i jednocześnie wzór planety. Gdybyś się teraz nie przyłączył, Ziemia byłaby uboższa o twoje indywidualne wartości.

Ponieważ Fala Psa pozostaje w szczególnym rezonansie z ciałem emocjonalnym, bez trudu zauważysz, że właśnie ono jest u ludzi najbardziej niezrównoważone. U większości z nas jest ono niedostatecznie wykształcone, dlatego nie dziw się, jeżeli Energia Psa wykryje także u ciebie jakieś wzburzone czy kipiące Energie i wyrzuci je na powierzchnię twojej świadomości. Przyjrzyj się sobie uważnie i odkryj, co wrze w twoim środku. Zastanów się, co wyprowadza cię najczęściej z równowagi, co nie daje spokoju, co spędza sen z powiek. Ciało emocjonalne – twój wielki skarb – kreśli twoją ziemską tożsamość i jest jednocześnie polem najintensywniejszych działań w sferze uzdrowienia.
Dwie pozycje w Fali Psa – Wędrowiec \ Wojownik – mają galaktyczne portale. Nic więc dziwnego, że te dwa dni zaznaczają się silniej i znamiennej od pozostałych. Zarejestrujesz w nich dwa skrajne kierunki: WYSOKIE UWRAŻLIWIENIE – w przypadku wewnętrznej harmonii. Albo: TOTALNY KRACH – w przypadku dysharmonii.

Czerwony Wędrowiec 4 albo uwidoczni ci wzrastającą niezależność twojego JA, odzwierciedlającą się i procentującą w spokojnym przebiegu życia, albo wręcz przeciwnie – w bolesny sposób unaoczni grzęźniecie w starych ograniczeniach, błędnych przekonaniach oraz ucieczkę w różnego rodzaju nałogi.

Pulsary wielowymiarowe: 

image

Drugi galaktyczny portal, otwarty w dniu Żółtego Wojownika 7. zalewając cię istnym potokiem Energii płynącej prosto ze Źródła, odgrywa szczególna rolę w sferze poznania ponadzmysłowego. W tym dniu mogą wyłonić się albo wzmożone obawy, podświadome lęki, nieuzasadnione pretensje do partnera albo odwrotnie – możesz doświadczyć poczucia nieopisanej ulgi, wewnętrznej niezależności, duchowej więzi z partnerem życiowym, jak również uczucia zjednoczenia z inteligencją twojego Wyższego JA. Dopiero na tym poziomie świadomości wyłoni się całkowicie ustabilizowany BRAK STRACHU.

1 dzień: KIN 170 – Biały Magnetyczny Pies 

Moja nieświadomość odbierała mi wciąż nadzieje i kazała płakać w poduszkę Dziś uwalniam się od emocjonalnych dramatów przeszłości i zaczynam żyć od nowa. Dziś prześwietlam związki rodzinne i stosunki z innymi ludźmi. Dostrzegam, że nie jestem sam z moimi zmaganiami, lecz mam do pomocy innych. Dziś udowodnię swoją emocjonalną dojrzałość i zmienię nastawienie do ludzi.

2 dzień: KIN 171 – Niebieska Biegunowa Małpa

Radość i pogoda ducha są magnesem przyciągającym do mnie ludzi. Ode mnie zależy, czy pogrążę się w smutku i będę sam, czy też zaakceptuję radość i otworzę się na otoczenie Dziś zastanowię się, jakie zajęcie przyniosłoby mi wewnętrzne zadowolenie Dziś nie czuję się ani męczennikiem, ani ofiarą. Wyrzucam z serca żal, smutek i urazy do innych Dziś jestem wesoły, lekki i beztroski jak dziecko.

3 dzień: KIN 172 – Żółty Elektryczny Człowiek

Dziś uczę się kochać świadomie, a nie ślepo Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, a nie jaki chciałbym być oraz przestaję oceniać cudze zachowania. To, co mnie spotka od ludzi, będzie lekcją na przyszłość Moja świadoma postawa uchroni mnie przed stresem i kolejnymi dołkami emocjonalnymi Siła ducha pomoże mi wzmocnić nerwy i uporać się z przewrażliwieniem na punkcie własnej osoby.

4 dzień: KIN 173 – Czerwony Samoistny Wędrowiec

Uwolniony od karmicznej przeszłości, dostrzegam, dziś nowe drogi dla mojego ciała emocjonalnego, mentalnego i fizycznego Dziś określę s woj ą ojczyzn ę, swoje miejsce i możliwości Sprzeczności pomiędzy moimi wizjami a światem, w którym żyję, są częścią mojej podróży Przymusy wewnętrzne, krytyka i osądy zamykają mi drogę do szczęścia. Dziś zbieram siły, aby odnaleźć się na Ziemi i zacząć TU, a nie TAM, budować lepszą przyszłość Tylko będąc na Ziemi, zaspokoję swoją ciekawość.

5 dzień: KIN 174 – Biały Wiodący Mag

Magiem staję się wtedy, kiedy otwieram swoje serce, staję się uczciwy i lojalny. Bezinteresowna miłość jest kluczem do sukcesów NIEBO nie jest tam – po tamtej stronie, lecz TU i TERAZ – w tym świecie Dziś myślę sercem, a nie głową Nie pozwolę zniewolić się niskim żądzom. Dziś nie mam nad sobą szefa.

6 dzień: KIN 175 – Niebieski Rytmiczny Orzeł

Dziś uwolnię się od świata iluzji, demaskując grę Ego Zdając się na prowadzenie magii serca, raz na zawsze uwolnię się od utopijnych wizji, bolesnej bezsenności oraz wszystkich koszmarów, stworzonych przez moje Ego. Tylko tak wyjdę ze świata mrzonek Dziś przestaję być pożywką wyimaginowanych autorytetów w świecie ziemskim i astralnym. Dziś przybliżam się do mojego prawdziwego JA i ludzi.

7 dzień: KIN 176 – Żółty Rezonansowy Wojownik

Dziś odrywam się od rzeczy t spraw, które już dawno minęły Kolebką inteligencji jest prawa półkula mózgu. Tu łączą się wszystkie sfery sfera możliwości, sfera magii, sfera wizji i sfera intuicji. Tu tkwi tajemnica mojej siły Dziś kieruję się intuicją, uwalniam się od obaw i wychodzę naprzeciw ludziom.

8 dzień: KIN 177 – Czerwona Galaktyczna Ziemia

To, co zawadza mi w życiu, zostanie dziś ukazane po ziemsku Życie naprowadzi mnie na drogę, którą dawno temu zgubiłem. Mądrość i prawda stają się moirn drogowskazem Dziś uważnie obserwuję swoje myśli, odczucia, emocje i nie obrażam się za słowa prawdy. Cierpliwie wysłucham uwag i nie będę zarozumiały.

9 dzień: KIN 178 – Białe Solarne Zwierciadło

Dziś jestem gotów poznać swoje ciemne strony i przyczynę ciągłych rozczarowań w życiu. Lustrzane odbicia pokażą mi moje własne twarze, sędzią zaś będzie miłość Dziś nie będę narzekać, upierać się i bronić. Pokora pozwoli mi poznać stan mojego ciała emocjonalnego. Dziś nie będę się nad sobą rozczulać.

10 dzień: KIN 179 – Niebieski Planetarny Wicher

Moje Niższe Ciało (emocjonalne, mentalne i fizyczne) wymaga radykalnej kuracji Muszę tylko odkryć, co i jak chcę wzmocnić Dziś schodzę na samo dno tego, co nieznane, aby zbadać, od czego powinienem zacząć Ulepszanie fundamentów życia zacznę od kontroli myśli i uczuć.

11 dzień: KIN 180 – Żółte Spektralne Słońce

Dziś zdaję się na magię Świadomości Chrystusowej Alfa i Omega – to duchowa nerka, która bezboleśnie wydala z pola uczuć to, co szkodliwe Moje emocje pozostają w ścisłym związku z polem astralnym. Dziś wyprowadzam ciało emocjonalne ze świata myślokształtów i zaczynam żyć TU i TERAZ na Ziemi Dziś zabliźnią się trudno gojące rany, rozpłyną dawne urazy. Dziś bezwarunkowo przebaczam sobie i wszystkim zmarłym, z którymi nie pogodziłem się za życia.

12 dzień: KIN 181 – Czerwony Krystaliczny Smok

Dziś rozpoznaję podstępną grę mojego sprytnego EGO, czyniącego mnie swoim niewolnikiem Dziś boska Pramatka weźmie mnie w ramiona i uleczy moje bezpodstawne lęki Wiara w cudowną moc miłości przezwycięży każdy strach zrodzony z poczucia osamotnienia Jako posłaniec NIEBA rozbudzę dziś w sobie boską mądrość Zdobytąwiedzą podzielę się dzisiaj z bliskim mi osobami. Strach ma wielkie oczy.

13 dzień: KIN 182 – Biały Kosmiczny Wiatr

Siłą DUCHA przekształcam dziś niskie pobudki na szlachetne zamiary i likwiduję ostatnie ogniska strachu. Przestaję się umartwiać, otwieram się na życie towarzyskie i komunikację z innymi Nie chcę być przez cafe życie pustelnikiem Powiew Kosmicznego Wiatru nakieruje mój statek na ludzi.

Views: 143

Comment

You need to be a member of Galactic Spacebook to add comments!

Join Galactic Spacebook

Today's 13 Moon date & Kin

  • Find your Kin!
  • Explore your Galactic Archetype

Our Sponsors

Special thanks to Lois Farrington Hunt, Kin 196 for her generous support.

If you value this site please support us with a donation.

Living Time Science by Stephanie South/Red Queen

13:20:Frequency:Shift blog by Stephanie South/Red Queen

Atlantis Corporation

1.32.13.17: Kin 106, White Lunar Worldbridger                                                                   Clear … Continue reading

Slaying the Artificial Dragon: Only Love is Real

1.32.12.17: White Cosmic Mirror “What has been called civilization has now played itself out. There is no reason any longer to perpetrate it for any reason or in anyway whatsoever. The only solutions is to stop everything and redirect the … Continue reading

Latest Activity

Malaclypse the Elder commented on Foundation for the Law of Time's blog post It is our Duty to Become Multidimensional
"Synchronistically: as I was w*rking with translate.google.com to make this article readable for my…"
23 hours ago
Malaclypse the Elder replied to Malaclypse the Elder's discussion Es Nuestro Deber Volvernos multidimensionales por Stephanie South
"August, 2020 Se ha identificado una mancha solar gigantesca en la superficie del sol y las…"
23 hours ago
Malaclypse the Elder posted discussions
yesterday
Malaclypse the Elder commented on Foundation for the Law of Time's blog post It is our Duty to Become Multidimensional
"¡Esta historia de amor de fantasmas tántricos fue absolutamente hermosa! Al mismo…"
yesterday
Malaclypse the Elder posted a video
yesterday
Malaclypse the Elder updated their profile
Monday
Malaclypse the Elder commented on Melanie Valerio Meris - Angeles's photo
Thumbnail

1915381_10206719024952419_3574723109443419221_n

"I know this language.  It is called "VERDELOKA," and its' name means that it…"
Saturday
Malaclypse the Elder commented on Eliane Nohra's album
Thumbnail

White World Bridger

"i took a particular notice of the death of ian xel lungold, and of the ascension of the human…"
Saturday

© 2020   Created by Foundation for the Law of Time.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

Live Support